Корисні посилання

Головна » 2012 » Березень » 1 » Фінальна частина першості з баскетболу
07:39
Фінальна частина першості з баскетболу
     29.02.2012 року пройшла фінальна частина першості з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівького району. Захід відбувся на базі Лозівської філії  ХАДТ з-за підтримки ДЮСШ "Олімпія"та директора Нестеренко С.М., завідуючої ЛФ ХАДТ Рінкман В.І., спорторгкомітету.
     В змаганнях приймали участь команди-переможці відбіркового туру серед загальноосвітніх закладів району. Після напруженої і тривалої боротьби, визначались переможці: І місце посіла команда Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, ІІ місце зайняла команда Катернівської загльноосвітньої школи І-ІІІ ст., ІІІ місце виборола команда Орільського аграрно-технологічного ліцею. Команди-переможці отримали кубки, дипломи, були відзначені окремі гравці, які отримали почесні грамоти.
Категорія: Заходи | Переглядів: 707 | Додав: Lrvo | Рейтинг: 0.0/0