Понеділок, 23.10.2017, 15:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Наказ № 152 " Про затвердження складу апеляційних комісій з предметів

ЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

від 25.04.2012 р.                                                                    № 152

 

Про затвердження складу апеляційних комісій з предметів державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району у 2011/2012 навчальному році

 

На виконання наказів Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 12.03.2012 року № 135 «Про порядок організованого закінчення 2011/2012 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Харківської області», відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації від 13.03.2012 року № 86 «Про порядок організованого закінчення 2011/2012 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району», згідно з п. 3 Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.02.2008 року № 94, зі змінами, внесеними наказом МОНУ від 12.09.2008 року № 845, з метою забезпечення нормативних вимог щодо проведення державної підсумкової атестації у 2012 році

 
Н А К А З У Ю:
 

1.     Затвердити склад районних апеляційних комісій з предметів державної підсумкової атестації у 4-х, 9-х, 11(12)-х класах закладів системи загальної середньої освіти району (додаток 1)

2.     Забезпечити діяльність апеляційних комісій у разі виникнення зауважень і пропозицій з питань процедури проведення та об’єктивності оцінювання результатів атестації, що проводилася у письмовій формі.

з 11.05.11 по 23.05.11 (4 кл.)

з 04.05.11 по 14.05.11 (11 кл.)

з 14.05.11 по 28.06.11 (9 кл.)

3.     Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів у випадку подання апеляцій на результати державної підсумкової атестації у письмовій формі подавати матеріал до районної апеляційної комісії у відповідності до термінів, визначених Положенням про державну підсумкову атестацію

 

4.     Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

            Начальник відділу освіти                                                   О.О.Терехов

 

              

 

 

 

ДОДАТОК 1

до наказу відділу освіти

Лозівської РДА

від 15.04.2011 р. № 115/1

 

 

Склад

районних апеляційних комісій з предметів державної підсумкової атестації

у 4, 9, 11(12)-х класах закладів системи загальної середньої освіти району

 

1.     Терехов О.О. – голова апеляційної комісії, начальник відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

2.     Музика В.М. – заступник голови апеляційної комісії, заступник начальника відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

 

Українська мова, українська література,

російська мова, світова література, художня культура

 

1.     Телятник А.І. – член комісії, методист відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

2.     Савенко Л.А. – член комісії, методист відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

3.     Чуйко Т.І. – член комісії, керівник РМО вчителів української мови та літератури.

4.     Максюта Т.В. – член комісії, керівник РМО вчителів світової літератури та російської мови.

 

Математика, фізика, астрономія, інформатика

 

1.     Букіна Н.Г. – член комісії, методист відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

2.     Коваленко Н.П.– член комісії, керівник РМО вчителів математики.

3.     Воліченко А.О. – член комісії, керівник РМО вчителів фізики.

4.     Єршова І.Г. – член комісії, керівник РМО вчителів інформатики.

 

Історія України, всесвітня історія, правознавство,

 «Людина і світ»

1.     Прокопенко В.М. – член комісії, методист відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

2.     Куштим Л.О. – член комісії, керівник РМО вчителів суспільствознавчих дисциплін.

3.     Остробородько Т.А. – член комісії, вчитель історії Орільського аграрно-технологічного ліцею.

4.     Карпека Ю.М. – член комісії, вчитель історії Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.

 

 

Іноземні мови

 

1.     Івченко О.І. – член комісії, методист відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

2.     Черткова С.М. – член комісії, керівник РМО вчителів іноземних мов.

3.     Вигуляр С.М. – член комісії, вчитель німецької мови Краснопавлівської ЗОШ № 1.

4.     Костенко С.Б. – член комісії, вчитель німецької мови Смирнівського НВК.

 

Географія, економіка

 

1.     Букіна Н.Г. – член комісії, методист відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

2.     Товарищенко Ж.М.– член комісії, керівник РМО вчителів економіки.

3.     Вербицька Л.К. – член комісії, керівник РМО вчителів географії.

4.     Шукалюков Ю.Л. – член комісії, вчитель географії Катеринівської ЗОШ.

 

Біологія, хімія, фізична культура, трудове навчання (технології)

 

1.     Охрончук Н.М.– член комісії, завідувач РНМК

2.     Чорноштан В.М. - член комісії, методист відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

3.     Теличко М.А. – член комісії, керівник РМО вчителів фізкультури.

4.     Янишева Л.П. – член комісії, керівник РМО вчителів хімії, біології та екології

 

Початкові класи

 

1.     Толкай І.М. – член комісії, методист відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації.

2.     Мельникова Н.М. – член комісії, керівник РМО вчителів 1 класів.

3.     Шинкаренко С.С. – член комісії, керівник РМО вчителів 2 класів.

4.     Міхеєва С.Л. – член комісії, керівник РМО вчителів 4 класів.

 


Copyright MyCorp © 2017