Вівторок, 02.06.2020, 21:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Надеждівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області

Всього працюючих – 37,

з них педпрацівників – 21.
З січня 2005 року Надеждівську ЗОШ І-ІІІ ст. реорганізовано в Надеждівський навчально-виховний комплекс.

В закладі створені всі умови для навчально-виховного процесу. Обладнані класні кімнати. Встановлено сучасний комп’ютерний клас, який оснащено сучасним модемом та підключено до мережі Інтернет, що дає змогу використовувати сучасні інформаційні технології.
Навчальний заклад повністю забезпечений педагогічними кадрами. Вчителі закладу є активними учасниками районних, обласних, Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, конференцій для педагогів. Вивчено і узагальнено педагогічний досвід вчителів української мови та літератури – Пирогової Надії Василівни та Харибіної Наталії Миколаївни. За останні роки на базі школи проведено 7 районних семінарів, 1 – обласний.
За останні роки учні навчального закладу є активними учасниками та призерами як районних, так і обласних конкурсів, турнірів, олімпіад, МАН.
Навчальний заклад є основою села. Всі свята проходять разом з односельцями. Під керівництвом вчителя Харибіної Наталії Миколаївни видається шкільна газета для жителів села „Надеждівський калейдоскоп”.Copyright MyCorp © 2020