Вівторок, 02.06.2020, 22:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Наказ № 40 Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Лозівського району

ЛОЗІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ                             

                             ВІДДІЛ  ОСВІТИ

 

Наказ  від 31.01.2012 року                                              № 40

 

Про призупинення навчально-виховного

процесу в навчальних закладах Лозівського

району

 

 

 

На виконання розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації від 31 січня 2012 року № 29 «Про тимчасове призупинення навчального процесу в навчальних закладах району для учнів 1-11 класів та дітей дошкільного віку», у зв’язку зі зниженням температури повітря навколишнього середовища до мінус 20 градусів Цельсія та з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я учнів та вихованців навчальних закладів району, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів

 

НАКАЗУЮ:

 

1.                 Призупинити навчально-виховний процес навчальних закладах району для учнів 1-11 класів та дітей дошкільного віку навчально-виховних комплексів з 01.02.2012 р.

2.                 Керівникам навчальних закладів району:

1.1.          Провести роз’яснювальну роботу серед учнів та вихованців дошкільних, загальноосвітніх позашкільних, навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

1.2.          Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками закладів.

1.3.          Звернути особливу увагу на правила безпечної роботи котелень, безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

1.4.          Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з батьками щодо організації дозвілля дітей у період призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах, обмеження перебування їх на вулиці.

1.5.          Організувати проведення навчання з використанням дистанційних, індивідуальних та інших форм навчання, інтерактивних засобів.

1.6.          Забезпечити коригування календарного планування вчителів-предметників.

1.7.          Забезпечити виконання навчальних програм з предметів інваріантної та варіативної складових робочих навчальних планів шляхом ущільнення навчального матеріалу.

1.8.          Забезпечити проведення відповідного комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах, вжити заходів щодо недопущення аварійних ситуацій в закладах у період зниження температури.

1.9.          В разі виникнення надзвичайних ситуацій у навчальному закладі терміново інформувати начальника (заступника начальника) відділу освіти.

2.    Завідуючій районним навчально-методичним кабінетом відділу освіти Охрончук Н.М.:

2.1            Внести корективи до планів проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу у відповідності до рекомендацій Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації та КВНЗ «ХАНО».

3.   Покласти персональну відповідальність на керівників навчальних закладів за дотриманням вимог щодо нормального функціонування систем опалення, мереж та комунікацій,  збереження приміщень навчальних закладів,  шкільних автобусів тощо.

4.   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник відділу освіти                                             О.Терехов

 


Copyright MyCorp © 2020