Вівторок, 02.06.2020, 22:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Наказ № 274 Про використання у навчально-виховному процесі ЗНЗ Лозівського району підручників,

 


УКРАЇНА

ЛОЗІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З

 

 

 

 

від  25.09.2012р.                                                                              № 274

 

Про використання

у навчально-виховному процесі

ЗНЗ Лозівського району підручників,

посібників, навчальної, навчально-методичної,

науково-методичної, дидактичної літератури,

які мають відповідний гриф

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчальної літератури
у загальноосвітніх навчальних закладах», згідно з листом Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.08.2012 № 14.1/10-2242 про використання навчальної, навчально-методичної літератури, художньої літератури серії «Шкільна бібліотека», що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, на виконання наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації  від 24.09.2012 № 469 «Про використанняу навчально-виховному процесі підручників, посібників, навчальної, навчально-методичної, науково-методичної, дидактичної літератури, які мають відповідний гриф», та з метою дотримання вимог щодо використання у навчально-виховному процесі в ЗНЗ Лозівського району навчальної літератури (підручників, навчальних посібників, науково-методичної та дидактичної літератури),

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Покласти відповідальність за використання підручників, навчальних посібників, науково-методичної та дидактичної літератури на заступника  начальника  відділу  освіти Лозівської РДА Музику В.М.

Протягом 2012/2013 навчального року

 

 2.Заступнику начальника відділу освіти Лозівської РДА Музиці В.М. та  районному навчально-методичному кабінету (завідувач Охрончук Н.М.):

 

2.1. Посилити контроль за дотриманням чинних вимог щодо використання в навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів підручників, посібників, навчально-методичної та дидактичної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Протягом 2012/2013 навчального року

 

2.2. Проводити серед директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, учителів загальноосвітніх навчальних закладів  Лозівського району інформаційно-роз’яснювальну роботу про порядок використання у навчально-виховному процесі підручників, посібників, навчальної, навчально-методичної, науково-методичної та дидактичної літератури.

Протягом 2012/2013 навчального року

 

3. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

 3.1. Покласти відповідальність за використання підручників, навчальних посібників, науково-методичної та дидактичної літератури на заступників директорів із навчально-виховної роботи

До 01.10.2012 року

 

3.2. Не допускати використання у навчально-виховному процесі (на уроках, курсах за вибором, спеціальних курсах, факультативних, консультаційних заняттях) підручників, посібників, навчально-методичної, дидактичної, науково-методичної літератури, яка не має відповідного грифу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також контрафактної навчальної поліграфічної продукції навчально-виховної роботи

Протягом 2012/2013 навчального року

 

3.3. Забезпечити використання вчителями у навчально-виховному процесі тільки таких підручників, посібників, навчальної, навчально-методичної, науково-методичної, дидактичної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, або підготовлені Головним управлінням освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації та комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти».

Постійно

 

4. Методисту районного навчально-методичного кабінету  Телятник А.І. :

4.1. Проаналізувати дотримання в усіх загальноосвітніх навчальних закладах  району вчителями вимог щодо використання у навчально-виховному процесі затвердженої у нормативно встановленому порядку навчальної, навчально-методичної та дидактичної літератури.

Протягом жовтня 2012 року

 

4.2 .За результатами проведеного аналізу надіслати до комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відповідну інформацію.

До 10.11.2012

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації  Музику В.М.

 

 

               Начальник відділу освіти                                                   О.Терехов


Copyright MyCorp © 2020