Вівторок, 02.06.2020, 23:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Орільський аграрно-технологічний ліцей Лозівської районної ради Харківської області

Директор – Душко Володимир Анатолійович

Заступник з навчально-виховної роботи – Запрій Наталія Миколаївна

Заступник з виховної роботи – Маркова Світлана Миколаївна

Навчальний заклад заснований у 1964 році як загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1; за 43 роки існування школа випустила - 2197 учнів, з них - 105 медалістів. У школі працює 5 династій, загальний стаж роботи яких понад 150 років. У вересні 2007 р. школа реорганізована в Орільський аграрно-технологічний ліцей.
Вступ до класів ліцею здійснюється на конкурсній основі за правилами конкурсного прийому розробленими відповідно до напрямку ліцею, погодженими з радою навчального закладу та відповідним органом управління освітою.
В школі навчається 325 учнів.
З них займаються у гуртках: «Фотон» - 20 учнів, декоративно-прикладного мистецтва « Україночка» - 20 учнів, вокальний • «Барвінок» - 21 учні, танцювальний «Сонечко» - 20 учнів, ТИПУ «Алгоритм»-16 учнів, спортивних секціях (волейбол, баскетбол, футбол) - 44 учні.
В школі створені всі умови для навчально-виховного процесу з 41-го педагога з вищою освітою - 24 мають вищу кваліфікаційну категорію.
У навчальному закладі за останній період частково покращилася матеріально технічне забезпечення навчально-виховного процесу: відкрито 2-й комп'ютерний клас, відбулося поповнення навчальною літературою бібліотечного фонду, у ліцеї є 12 комп'ютерних програм з фізики, хімії, географії, біології, геометрії, історії навчального призначення, частково поповнювалася матеріальна база кабінетів біології (табличний матеріал), хімії (хімреактиви), фізики (фізичні прилади), географії (карти). Всі вчителі, які викладають у ліцейних класах мають вищу освіту, пройшли курсову перепідготовку та мають вищі або перші категорії, звання«Старший учитель».
Переможці олімпіад, МАН, інших конкурсів , турнірів (за останні 5 років)
 Переможці Всеукраїнського конкурсу «Мої права» - 2 учні
 Дипломант Всеукраїнського конкурсу «Моя Батьківщина» - 1 учень
 Переможці конкурсу «Мій рідний край - моя земля» в номінації природоохоронна робота та екологія -2 учні
 Призери обласного конкурсу МАН — 5 учнів
 Дитяча громадська організація «ЕКО» - лауреат обласного конкурсу дитячих громадських об'єднань.
В рамках проведення Спартакіади «Спорт протягом життя» учні ліцею посіли І місце з легкоатлетичного кросу, І місце з волейболу, І місце в спортивно-патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави» і ІІІ місце на обласному його етапі. І як результат, заклад має І почесне місце за участю в спартакіаді серед ЗНЗ району.
10 кращих робіт вчителів ліцею були направлені на районний етап ярмарки-виставки педагогічних ідей та технологій, 4 з них представлені на обласному рівні.
Учитель української мови та літератури Бершак І.С. брала участь в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009».


Copyright MyCorp © 2020