Вівторок, 02.06.2020, 22:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Наказ № 2 Про підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 м.Лозова

 

від 03.01.2012 р.                                                                                      № 2

 

Про підсумки ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2011-2012 н.р.

та організацію участі учнівських команд

Лозівського району у ІІІ (обласному) етапі

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.08.2011  976 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011/2012 навчальному році», відповідно до Положення про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і  дисциплін, І, ІІ, етапів  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, І етапу турнірів у Харківській області, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 27.09.2010 № 513, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Харківській області 15.10.2010 за № 23/1102, наказу ГУОН від 20.09.2011 №479 «Про проведення І (шкільного), ІІ (районного, міського, міжшкільного) та підготовку до ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у Харківській області у 2011 – 2012 навчальному році», наказу відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації від 10.10.2011 р. № 249 «Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін в Лозівському районі у 2011/2012 н.р.» з метою виявлення та розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів у Лозівському районі на базі Катеринівської ЗОШ було проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з таких базових дисциплін: трудового навчання, зарубіжної літератури, географії, математики, іноземної мови, фізики, історії, екології, української мови, хімії, біології, астрономії, основ економіки, інформатики, правознавства, інформаційних комп’ютерних технологій, педагогіки та психології.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін взяли участь учні з усіх ЗНЗ району, проте не з усіх предметів.

Низький показник участі учнів з таких предметів:  педагогіка і психологія (4 ЗНЗ), інформатика (8 ЗНЗ), екологія (10 ЗНЗ), економіка (11 ЗНЗ), інформаційні технології (12 ЗНЗ), астрономія (13 ЗНЗ) (додаток 2).

 Спостерігається розбіжність між поданими заявками та реальною участю в олімпіадах.

Журі відзначило належний рівень підготовки учнів з більшості навчальних закладів, але з інформатики та інформаційних технологій учасники олімпіад виявили вкрай слабкі знання теоретичного матеріалу та недостатню сформованість практичних навичок роботи на комп’ютері.  

На основі спільного рішення оргкомітету та журі ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Визнати переможцями та нагородити грамотами учнів, які посіли призові місця в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (додаток 1).

 

2.     Затвердити загальний рейтинг ЗНЗ Лозівського району за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін  (додаток 2).

 

3.     Оголосити подяку керівникам навчальних закладів-переможців ІІ етапу олімпіад:

-         Карпеці Ю.М. (Краснопавлівський багатопрофільний ліцей);

-         Омельченку С.В. (Перемозька ЗОШ);

-         Шукалюкову Ю.Л.(Катеринівська ЗОШ).

4.     Завідуючій РНМК Охрончук Н.М.:

4.1.          Забезпечити своєчасне подання документації до оргкомітету ІІІ (обласного) етапу олімпіад на участь в них команд Лозівського району та виїзди згідно з графіком (додаток 3).

4.2.          Організувати підготовку учнів-членів районних команд до участі в обласних олімпіадах.

4.3.          Проаналізувати результати участі учнів району у Всеукраїнських учнівських олімпіадах  на засіданнях РМО вчителів-предметників, з’ясувати рівень підготовленості учнів до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та визначити шляхи усунення недоліків в роботі.

4.4.          Довести даний наказ та наказ Головного управління освіти і науки від 23.12.2011 № 657 «Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Харківській області у 2011/2012 н.р.» до відома керівників навчальних закладів.

4.5.          Призначити наказом по відділу освіти керівників учнівських команд району для участі в обласних олімпіадах і покласти на них адміністративну відповідальність за безпеку членів команд та своєчасне прибуття до місць проведення олімпіад та повернення до місць проживання.

 

5.     Керівникам навчальних закладів:

5.1.          Взяти під особистий контроль якість індивідуальної підготовки учнів-переможців ІІ етапу олімпіад, які увійшли до складу предметних команд району для участі в обласних олімпіадах.

5.2.          Наказом по навчальному закладу призначити педагогів, відповідальних за підвіз учнів-учасників обласних олімпіад до місць збору для виїзду в м.Харків та зустріч учнів на зворотному шляху до місць проживання, а також за життя і здоров’я учнів під час їх супроводження.

5.3.          Забезпечити профілактичну роботу з учнями-членами районних предметних команд щодо попередження травматизму та правил поведінки в громадських місцях, у транспорті.

5.4.          Провести роз’яснювальну роботу з батьками учнів-членів районних команд щодо сприяння підготовці та участі в обласних олімпіадах.

5.5.          Всебічно сприяти суспільному визнанню і стимулюванню інтелектуальних досягнень здібних учнів в шкільних колективах і серед батьківської громадськості.

 

6.     Головному бухгалтеру відділу освіти Свинтицькій М.П. забезпечити своєчасне фінансування витрат на участь учнівських команд району у ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад в 2011-2012 н.р.

 

7.     Контроль за виконанням наказу покласти на заступника відділу освіти Терехова О.О.

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                             В. Музика


Додатки


Copyright MyCorp © 2020