Вівторок, 02.06.2020, 23:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Наказ № 308 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року" 2012

ЛОЗІВСЬКА   РАЙОННА   ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ

                            ВІДДІЛ   ОСВІТИ

 

                             Н  А  К  А  З

                               м.Лозова

 

від  28.12.2011 р.                                                    № 308

 

Про підсумки проведення

І (районного) туру

 Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року  - 2012»

 

На виконання наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 15.12.11 № 639 «Про проведення в Харківській області Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012», наказу відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації від 16.12.11 № 297 «Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» , з метою стимулювання активної участі педагогів у встановленні і розвитку системи освіти, підвищення професійної майстерності педагогів району та популяризації їх досвіду, згідно з визначеними номінаціями Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України в Лозівському районі було організовано і проведено І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012».

Районним навчально – методичним кабінетом згідно з Умовами проведеного районного туру конкурсу було розроблено графік проведення та критерії оцінювання кожного етапу конкурсу.

Завданнями першого етапу конкурсу передбачено розкриття рівня професійної підготовки педпрацівника. Вчителі всіх заявлених номінацій виконували письмову роботу, яка складалась із текстових завдань за фахом освіти, змістом відповідних навчальних предметів та методики їх викладання.

Другий етап розкривав рівень педмайстерності педагога та складався з 2– х частин:

І частина – проведення відкритого уроку в навчальному закладі, запропонованому оргкомітетом.

ІІ частина – представлення письмової розробки конкурсного уроку.

Третій етап розкривав сутність складової досвіду роботи педпрацівників і складався з 3 – х частин:

І частина – захист власного досвіду або педагогічної концепції, що супроводжувався показом комп’ютерної презентації і співбесідою, яка передбачала дискусію за змістом науково – методичної теми вчителя.

ІІ частина – проведення майстер – класу «Я роблю це так», де кожен педагог  має змогу розкрити методи своєї роботи та оригінальні ідеї в умовах підвищення якості освіти.

ІІІ частина – оцінювання портфоліо учасника конкурсу.

В І (районному) турі взяли участь 7 учителів із 5 навчальних закладів району.

Самою найчисельнішою стала номінація «Фізична культура» ( в ній взяли участь 3 педагоги району – Ковальов В.М., вчитель фізичної культури Кінненської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Цяцька І.О., вчитель фізичної культури Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Жужома Т.О., вчитель фізичної культури Краснопавлівського багатопрофільного ліцею).

В номінації «Етика» було представлено матеріали двох педагогів – Запорожень М.Г., вчителя етики Яковлівського НВК і Горбуліної С.М., вчителя етики Єлизаветівського НВК.

Номінацію «Українська мова та література» представляла Середа І.В., вчитель української мови та літератури Смирнівського НВК, а номінацію «Біологія» - Біліченко О.О., вчитель біології Краснопавлівського багатопрофільного ліцею. На жаль, номінації «Іноземна мова. Англійська» і «Російська мова та література» представлені не були.

За підсумками І етапу конкурсу найкращі результати показали Середа І.В., вчитель української мови і літератури Смирнівського НВК, Жужома Т.О., вчитель фізичної культури Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Запорожець М.В., вчитель етики Яковлівського НВК. Незначні успіхи в написанні письмової роботи були у Горбуліної С.М., вчителя етики Єлизаветівського НВК. Аналіз відповідей конкурсантів на питання доводить, що вчителі мають утруднення в позапрограмових знаннях в фаховій галузі.

Під час проведення відкритих уроків журі конкурсу відзначили досить високий професійний та методичний рівень уроків Середу І.В., вчителя української мови Смирнівського НВК, Цяцьки І.О., вчителя фізичної культури Катеринівської ЗОШ, Біліченко О.О., вчителя біології Краснопавлівського багатопрофільного ліцею. Потребували збагачення і урізноманітнення методичні прийоми та методи діяльності учнів на уроці у Ковальова В.М., вчителя фізичної культури Кінненської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Горбуліної С.М., вчителя етики Єлизаветівського НВК.

Представлена на конкурс розробка конкурсного уроку отримала найбільшу кількість балів у Середи І.В., вчителя української мови та літератури Смирнівського НВК, Жужоми Т.О., вчителя фізичної культури Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Цяцьки І.О, вчителя фізичної культури Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Серед основних помилок журі визначило недостатність розмежування прийомів, форм і методів уроку, визначення засобів створення умов для мотивації учнів та забезпечення ефективності оцінювання навчальних досягнень учнів.

В ході презентації досвіду роботи найвищу кількість балів отримали Середа І.В., вчитель української мови і літератури Смирнівського НВК, ЦяцькаІ.О., вчитель фізичної культури Катеринівської ЗОШ, Запорожець М.Г., вчитель етики Яковлівського НВК, Ковальов В.М., вчитель фізичної культури Кінненської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Виконуючи роль вчителя під час проведення майстер – класу «Я роблю це так», найкраще розкрили методи своєї роботи та оригінальні ідеї Середа І.В., вчитель фізичної культури Смирнівського НВК, Біліченко О.О., вчитель біології Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Цяцька І.О., вчитель фізичної культури Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Жужома Т.О., вчитель фізичної культури Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.

Змістовними були портфоліо Ковальова В.М., вчителя фізичної культури Кінненської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Середи І.В., вчителя української мови та літератури Смирнівського НВК.

Роботи цих педагогів також вирізнялися високою результативністю.

Спільним рішенням журі і оргкомітету було визначено переможців в 2 –х номінаціях «Українська мова та література», «Фізична культура». Ними стали Середа І.В., вчитель української мови та літератури Смирнівського НВК та цяцька І.О., вчитель фізичної культури Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Виходячи з вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Районному навчально – методичному кабінету (завідувач Н. Охрончук):

1.1. Направити до оргкомітету ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» матеріали переможців І (районного) туру в номінації «Українська мова та література» Середи І.В., вчителя української мови та літератури Сминівського НВК, в номінації «Фізична культура» - Цяцьки І.О., вчителя фізичної культури Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

До 14.01.12

1.2. Забезпечити узагальнення і розповсюдження ефективного педагогічного досвіду вчителів Лозівського району – учасників І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012».

Протягом 2011-2012 н.р

1.3. Відзначити адміністрацію Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Смирнівського НВК, Яковлівського НВК, Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів за здійснення організаційно – методичного супроводу учасників конкурсу.

1.4. Забезпечити проведення урочистої церемонії нагородження учасників І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012»

Травень 2012 р.

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів звернути увагу на  недостатню роботу по залученню вчителів до участі в конкурсі по підвищенню фахової майстерності вчителів англійської мови і російської мови та літератури через участь у конкурсі «Учитель року  - 2012».

3. Керівникам РМО вчителів англійської мови, російської мови та літератури розглянути на засіданні питання щодо участі вчителів району у конкурсах фахової майстерності, з’ясувати причини їх неучасті в конкурсі.

4. Керівникам РМО  вчителів – предметників довести до відома вчителів типові утруднення педагогічного загалу під час проведення конкурсу «Учитель року – 2012» з метою недопущення подібних помилок.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувачку районного навчально – методичного кабінету Н.Охрончук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                                           В.Музика

 


Copyright MyCorp © 2020